Новоукраїнська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

НОВИНИ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ Правовий порадник шукача роботи Роботодавцям

Оголошення

Виш-переселенець у Кропивницькому проведе День відкритих дверей

 

Донецький державний університет внутрішніх справ у Кропивницькому проводить День відкритих дверей.

Під чaс зaхoду відвідувaчі дізнaються пpo:

  • oсoбливoсті вступнoї кaмпaнії 2022 poку;

  • спeціaльнoсті, зa якими відбувaється oсвітня діяльність зaклaду;

  • всe, щo нeoбхіднo для вступу;

  • пopядoк oфopмлeння oсoбoвих спpaв для мaйбутніх куpсaнтів;

  • тepміни вступнoї кaмпaнії для бaкaлaвpів тa мaгістpів.

 

Тож, якщо ви стоїте на порозі вибору професії, маєте бажання втілити в життя найкращі професійні плани та пишатися європейською освітою, відвідайте День відкритих дверей Донецького державного університету  внутрішніх справ.

Захід відбудеться 26 травня 2022 року o 14.00 зa aдpeсoю:                                                  м. Кропивницький, вул. Вeликa Пepспeктивнa, 1.

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

097 907 01 07; 066 678 78 80; 068 427 92 60.

 

Нова робота у новому році: стартує онлайн-курс профорієнтації для ветеранів та ветеранок 

Якщо ви шукаєте роботу мрії, якщо не знаєте, як трансформувати військовий досвід у професійний, – подавайтеся на онлайн-курс «М’які навички для жорсткої реальності»! Його мета – профорієнтація та перші кроки працевлаштування.

Слухачів навчатимуть розуміти себе як спеціаліста, шукати нову роботу та нові можливості у професійній сфері.

Результатом програми стане написання резюме й побудова кар’єрного плану. Крім того, слухачі отримають знання з практичної психології, фаховий зворотний зв’язок, корисні знайомства та поштовх до розвитку.

Стартує навчання 10 січня і триватиме 1 місяць. До курсу входять професійні лекції та щотижневі практичні вебінари з експертами.

Для безкоштовної участі потрібно заповнити анкету та пройти відбір.

Матеріали про курс та посилання на анкету: https://verbaclub.com/veteran-reintegration

Можливо, це саме те, що потрібно вам у новому році! Бажаємо успіху!

Довідково. Цей онлайн-курс розроблено для ветеранів та ветеранок у межах програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX in Ukraine та ГО Центр зайнятості Вільних людей. Партнером є Державний центр зайнятості.

Неформальне навчання – реальний шанс стати кваліфікованим кухарем

Усі особи, які працювали на підприємствах громадського харчування та оволоділи певними професійними навичками, але не мали водночас документального підтвердження, сьогодні мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка. Популярність такого спрощеного формату підтвердження результатів навчання за професією кухар постійно зростає, адже дає змогу швидко реагувати на потреби роботодавців, які готові працевлаштовувати кухарів, та самих безробітних, які здобули професійні знання самотужки.

 Наприклад, пані Марії, яка працювала кухарем більше п’яти років, проте документа про освіту не мала, звернулася до міськрайонного центру зайнятості, отримала відповідні консультації, і у листопаді цього року фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості їй було запропоновано підтвердити професійну кваліфікацію за результатами неформального професійного навчання за професією кухар. Пані Марія заповнила Анкету самооцінювання, яка передбачає самостійне визначення рівня професійної підготовки. За результатами анкетування фахівчиня центру зайнятості видала направлення на проходження процедури підтвердження кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Моє захоплення в житті – це кулінарія. З юних літ я полюбляла готувати, проте здобути відповідну освіти за омріяною професію мені не вдалося. Маючи чималий стаж роботи, добре розуміла, що подальша професійна діяльність багато в чому залежить і від наявності державного документа про освіту, яким підтверджується моя професійна майстерність. Тому радо відгукнулася на пропозицію міськрайонного центру зайнятості щодо підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією кухар, – розповідає пані Марія.

Перед виконанням кваліфікаційної пробної роботи пані Марію поінформували про порядок, умови та норми часу на виконання завдання, провели інструктажі з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності. Для проведення кваліфікаційної пробної роботи у закладі освіти особу забезпечили необхідним обладнанням, інструментом, кухонним і столовим посудом. Під час виконання практичних завдань члени комісії спостерігали за процесом приготування страв, організацією робочого місця, дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та правил безпеки праці.

По закінченню практичного завдання пані Марія презентувала п’ять страв комісії, яка оцінювала результати кваліфікаційної атестації особи-кандидата. 

Марія успішно підтвердила кваліфікацію та отримала свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за професією кухар, 3 розряд.

Довідково. Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» – один із трьох в Україні закладів освіти, в якому  можливо підтвердити результати неформального навчання за професією кухар.

Для цього в закладі працює спеціальна комісія з підтвердження результатів неформального професійного навчання. Кваліфікаційну комісію складають професійні фахівці, які незалежно, якісно і об’єктивно оцінять вашу професійну компетентність. Тож не зволікайте і  не втратьте свій шанс підтвердити здобуту кваліфікацію.

 

 

21 Червня, 2022 р., 15:33
Вам цікаво, яку програму краще використовувати у комп’ютерній графіці та 3D-моделюванні? Яка програма містить повний спектр інструментів, необхідних для підготовки тривимірних моделей і друку на 3D-принтерах?
15 Червня, 2022 р., 10:21
Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи, пропонуємо використовувати інтернет-ресурси (найбільші майданчики з пошуку роботи):
15 Червня, 2022 р., 10:20
Програму розширення можливостей жіночого підприємництва запроваджено для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини.
15 Червня, 2022 р., 10:18
Українські стартапи, які займаються дружніми до довкілля проєктами, можуть подати заявку на участь у найбільшому у світі змаганні «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad.
15 Червня, 2022 р., 10:04
Державною службою зайнятості проводиться анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2022 рік, що дозволить спрогнозувати ринок праці і зреагувати на його запити.
08 Червня, 2022 р., 15:29
Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 року внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.
26 Січня, 2022 р., 14:59
З січня 2022 року безробітні громадяни, які є членами малозабезпечених сімей, можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора