Новоукраїнщина туристична

01 Лютого, 2022 р., 10:16
Господарі садиби надають такі послуги: дегустація, споживання, купівля продуктів бджільництва, проживання, проводяться апіпроцедури, надають можливість туристам взяти участь в розведенні бджіл. Біля садиби є чудові краєвиди, ставок, на якому бажаючі мають можливість порибалити, насолодитися спокоєм і тишею в оточенні природних сільських ландшафтів. Привітність і гостинність господарів у поєднанні з переліченими можливостями садиби гарантують відпочиваючим відновлення сил та здоров’я. Контактна інформація: Новоукраїнський район, с. Фурманівка, вул. Миру, 3.
01 Лютого, 2022 р., 10:14
Тут зібрані майже всі портрети керівників, які творили Одеську залізницю. А історія залізничного вузла, краю та в цілому України представлена такою, якою вона була і є насправді.
01 Лютого, 2022 р., 10:12
Бирзулівське родовище ільменіту розташоване в центральній Україні, поблизу с. Коробчине, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. У 2011 р. на базі родовища за рекордні 8 місяців було побудовано гірничо-збагачувальний комплекс з видобутку та переробці ільменітових руд потужністю 185 тис. тонн ільменіту на рік. У 2013 р. потужність підприємства збільшена до 270 тис. тонн.
01 Лютого, 2022 р., 10:10
Ініціаторами дослідження Кіровоградщини, як географічного центру України, були працівники Добровеличківського краєзнавчого музею Проскаченко Д.Д. та Нога В.Я. Їх підтримав Шевченко Віктор Олексійович, доктор географічних наук, професор, який в 1989 році визначив точку географічного центру України – селище Добровеличківка Кіровоградської області. Його методика найповніше враховує конфігурацію території України, сферичність її поверхні й показує, що центр України – на північно-східній околиці смт. Добровеличківка.
01 Лютого, 2022 р., 09:55
Заказник “Панські гори” знаходиться неподалік від міста Новомиргород у долині річки Велика Вись. Площа його 8,1 га. Ділянка включає схил високого правого корінного берега річки та частину заплави.
24 Січня, 2022 р., 17:01
Ексампей – сакральний центр Великої Скіфії. За свідченнями давньогрецького історика Геродота це було головне святилище скіфів, від якого в усі кінці держави розходилися Священні Шляхи. Враження від побаченого перевершує всі сподівання: ніби на іншу планету потрапляєш! Різнобарвні висохлі лишайники створюють неземний малюнок під ногами. Одні говорять, що нарешті побачили «доісторичний космодром»; інші підтверджують скіфське сприйняття дивної місцини як «пупа Землі».
24 Січня, 2022 р., 17:00
Урочище «Каскади» знаходяться в долині річки Буки Новоукраїнського району Кіровоградської області на південний захід від села Злинка. Це одне з не багатьох місць розповсюдження природних водоспадів. Тут знаходиться місце виходу на поверхню елементів найдавнішої тектонічної структури України – Українського щита.
24 Січня, 2022 р., 16:58
Кількість предметів основного фонду становить 1700 одиниць, а науково-допоміжного — 400 предметів.
24 Січня, 2022 р., 16:55
У музеї репрезентована історія Новоукраїнщини від прадавніх часів до сьогодення. У чотирьох виставкових залах із постійно діючими та змінними експозиціями показано археологія краю, історія землеробської колонізації теренів району, розвиток економіки у дореволюційний час, радянський період, Друга Світова війна і район, повоєнна відбудова господарства, період сучасного українського державотворення.
24 Січня, 2022 р., 16:52
У музеї представлено цікавий археологічний матеріал з історії заселення території Посинюшшя племенами трипільської культури (IV – III тис. до н. е.).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора