Чи передбачається навчання громадян у сфері інформаційних технологій?

Дата: 08.08.2022 15:06
Кількість переглядів: 85

 

Як відомо, уряд розпочав реалізацію 6 нових програм підтримки підприємництва. Про 5 грантових програм вже надана інформація на нашій сторінці, яку можна знайти за хештегом «Підтримка підприємництва».

Наразі мова буде йти про експеримент з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій «Старт в ІТ»,  реалізація якого планується цьогоріч.

Правові норми експерименту – у постанові Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 737 (набрала чинності 01.07.2022). Мета – реалізація права громадян на працю, сприяння зайнятості населення. Його координатори – Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України та Державний центр зайнятості.

У свою чергу, уповноваженими органами з реалізації експерименту від Державного центру зайнятості є міські, районні, міськрайонні центри зайнятості, філії регіональних центрів зайнятості.

Більш детальна інформація про експеримент висвітлюватиметься на нашій сторінці.

Примітка. Ознайомитися з текстом постанови № 737 можна тут https://cutt.ly/kLRrfpE 

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора