На який строк може бути надана допомога по частковому безробіттю?

Дата: 28.07.2022 13:58
Кількість переглядів: 5

Допомога по частковому безробіттю надається на строк зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців з дня вказаного зупинення (скорочення). Це передбачено пунктом 10 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.06.2022 № 702.

У разі, коли роботодавець звертається за отриманням допомоги повторно в межах 36 місяців з дня зупинення виробництва продукції, допомога надається працівникам, які отримували її менше 180 календарних днів. Водночас сумарна тривалість виплати допомоги для цих працівників не може перевищувати такого строку (пункт 23 вказаного Порядку).

Примітка. Ознайомитися з повним текстом зазначеного Порядку можна тут  https://cutt.ly/RLrw6UY 

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора