Робимо світ кращим.

Дата: 26.05.2022 14:27
Кількість переглядів: 117

   Днями, працівниками Новоукраїнського районного відділу було відвідано сім`ю інспектора  Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Харківської області, яка була вимушена виїхати з обстріляних територій Харківщини. Спільно з родиною Юлії, на ділянці біля будинку, де оселилася вся родина, були висаджена розсада солодкого перцю та огірків, вирощена власноруч працівниками відділу.

    Нас вчили з дитинства любові до природи, бажанню берегти і примножувати. Сьогодні, в умовах військового стану, всі люди згуртовано висаджуючи дерева, овочі, фрукти, думають не тільки про себе, а й про воїна, який захищає країну, переселенців, що вимушені були переїхати з окупованих територій-кожна висаджена рослина, як крапля води у струмку, що наповнює широководну річку та втамовує спрагу мільйонів.

     Людяні, щедрі на душевне тепло та доброту, працьовиті - характерні ознаки українського народу. Нас б`ють, а ми підіймаємось, нам вселяють ненависть, а ми любимо. Ось, такі ми, українці-пригнічені але нескорені!

 

Начальник Новоукраїнського районного відділу Людмила Гавриш« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора