Чи передбачена відповідальність за подання недостовірних даних при отриманні компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Дата: 20.04.2022 13:43
Кількість переглядів: 9

Відповідно до пункту 17 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331, роботодавець та працевлаштована особа несуть відповідальність за достовірність документів і відомостей, що є підставою для надання компенсації витрат, та цільове використання отриманих коштів відповідно до законодавства.

У разі подання недостовірних документів та відомостей, передбачених вказаним Порядком, нецільового використання роботодавцем отриманих коштів або використання їх з порушенням роботодавець добровільно чи на підставі рішення суду зобов’язаний повернути кошти, отримані або використані з порушенням.

Також слід враховувати, що базовий центр зайнятості (філія обласного центру зайнятості) має право перевіряти достовірність відомостей, поданих роботодавцем для отримання коштів, дотримання порядку їх використання роботодавцем.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора